Wiadomości

Włodzimierz Skorupski nowym głównym lekarzem weterynarii

Włodzimierz Skorupski nowym głównym lekarzem weterynarii

Fot.: minrol.gov.pl

Akt powołania Włodzimierz Skorupski dostał 9 lutego od ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela. Skorupski zastąpił Marka Pirsztuka, który dotychczas był głównym lekarzem weterynarii w Polsce. 

Nowy szef Głównego Inspektoratu Weterynarii pełnił dotychczas obowiązki Powiatowego Lekarza Weterynarii w Opocznie, podaje resort rolnictwa. 

 

Pirsztuk zdążył jeszcze podziękować współpracownikowm na oficjalnej stronie inspektoratu:

 

"Nadszedł Czas aby się rozstać, ponieważ to ostatni dzień pełnienia funkcji Głównego Lekarza Weterynarii. To był czas kiedy miałem możliwość pracy w pewnym zakresie, z wami Wszystkimi.

Serdecznie Dziękuje Wam Wszystkim, Przyjaciołom, Kolegom za Wasze wsparcie, doradztwo i współpracę przez ten okres. W swojej pamięci zachowam ten czas wzajemnej współpracy, pokonywania trudności i wezwań, które wystąpiły, oraz wielu owocnie zakończonych działań na rzecz dobra publicznego. I chociaż fizycznie odchodzę z zajmowanego stanowiska, zawsze  w mojej pamięci pozostaną ludzie, z którymi współpracowałem. Niewątpliwym zaszczytem jest współpraca z osobami o dużym profesjonalizmie, zaangażowaniu w realizację zadań, a ta współpraca właśnie taką była.

(...)".

 

Źródło: minrol.gov.pl, wetgiw.gov.pl

Więcej na temat: Włodzimierz Skorupski

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.